Main Entrance

LV Metall OÜ

LV Metall OÜ on 2011. aastal asutatud keskmise suurusega ettevõte, kus püütakse hoida kõrget kvalifikatsiooni ning pikaajalise töökogemusega töötajaid. Pooled meie töötajatest omavad juba kümme ja rohkem aastat kogemust alumiiniumprofiilidega töötamisel. Ettevõtte juhtkond on tihedalt ja igapäevaselt seotud kõikide tööprotsessidega ning klientidega suhtleme personaalselt, otse ning tuleme vastu mudatustele ning soovidele. Huvi ja vajaduse korral tutvustame tööprotsessi, mõtleme kaasa ning pakume lahendusi.  Ettevõtte areng on suunatud toodangu kvaliteeti ning kodumaise turuosa suurendamisse läbi oma töötajate lojaalsuse ning professionaalsuse.

Täname oma toetajaid

17. augustist 2012 16. augustini 2013 aitas LV Metall OÜ-l põhivara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja starditoetuse programm.
28. märtsist 2014 31. detsembrini 2014 aitas LV Metall OÜ-l põhivara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja kasvutoetuse programm.

Eas logo

Meie meeskond

Me oleme keskmise suurusega ettevõte, kus püüame hoida kõrget kvalifikatsiooni ning pikaajalise töökogemusega töötajaid.

Default Avatar image
Lembit Lilletai

Juhataja

Telefon: +372 520 6135
E-kiri: lembit@lvmetall.ee

Ain Brunfeldt

Tootmisjuht

Telefon: +372 5304 4274
E-kiri: ain@lvmetall.ee

Default Avatar image
Default Avatar image
Rünno Moorits

Müügijuht

Telefon: +372 5329 2843
E-kiri: runno@lvmetall.ee

Vladimir Mihhailov

Eelarvestaja

E-kiri: vladimir@lvmetall.ee

Default Avatar image
Default Avatar image
Eveli Kodas

Eelarvestaja

E-kiri: eveli@lvmetall.ee

Kristine Hansalu

Raamatupidaja

E-kiri: kristine@lvmetall.ee

Default Avatar image
Default Avatar image
Hillar Simonov

Konstruktor

E-kiri: hillar@lvmetall.ee