Main Entrance

LV Metall OÜ

LV Metall OÜ on vuonna 2011 perustettu keskisuuri yritys, joka pyrkii pitämään yllä korkeasti koulutettuja ja pitkäaikaisia ​​työntekijöitä. Puolella työntekijöistämme on jo vähintään kymmenen vuoden kokemus alumiiniprofiilien käytöstä. Yhtiön johto on tiiviisti ja päivittäin mukana kaikissa työprosesseissa, ja kommunikoimme asiakkaiden kanssa henkilökohtaisesti, suoraan ja vastaamme odotuksiin ja toiveisiin. Tarvittaessa esittelemme työprosessin, ajattelemme ja tarjoamme ratkaisuja. Yrityksen kehittäminen tähtää tuotannon laadun ja kotimaisen markkinaosuuden parantamiseen työntekijöiden uskollisuuden ja ammattitaidon avulla.

Kiitos kannattajillesi

17. elokuuta 2012 - 16. elokuuta 2013 Yrittäjyyden perustamisen tukiohjelma alkoi auttaa LV Metall OÜ: tä hankkimaan käyttöomaisuutta.
Enterprise Metall Start-up Growth Program -ohjelma auttoi LV Metall OÜ: tä hankkimaan käyttöomaisuutta 28. maaliskuuta 2014 - 31. joulukuuta 2014.

Eas logo

Tiimimme

Olemme keskisuuri yritys, jossa yritämme pitää korkeasti koulutettuja ja pitkäaikaisia ​​työntekijöitä.

Default Avatar image
Lembit Lilletai

Presidentti

Puhelin: +372 520 6135

Sähköposti: 
lembit@lvmetall.ee

Ain Brunfeldt

Tuotantopäällikkö

Puhelin: +372 5304 4274

Sähköposti: 
ain@lvmetall.ee

Default Avatar image
Default Avatar image
Rünno Moorits

Myyntipäällikkö

Puhelin: +372 5329 2843

Sähköposti: runno@lvmetall.ee

Vladimir Mihhailov

Budjetoija

Sähköposti: vladimir@lvmetall.ee

Default Avatar image
Default Avatar image
Eveli Kodas

Budjetoija

Sähköposti: eveli@lvmetall.ee

Kristine Hansalu

Kirjanpitäjä

Sähköposti: kristine@lvmetall.ee

Default Avatar image
Default Avatar image
Hillar Simonov

Rakentaja

Sähköposti: hillar@lvmetall.ee