Kasulik info

Alumiinium on suurepärane materjal avatäidete valmistamiseks. See ei korrodeeru ja seda on kerge töödelda, mis teeb konstruktsioonid pikaealiseks ning kergesti hooldatavateks. Erinevalt mitmetest teistest materjalidest tehakse alumiiniumi pinnatöötlus juba enne profiilide mõõtu lõikamist. See annab väga hea tulemuse kvaliteedi osas ning tagab alumiiniumist konstruktsioonidele hea väljanägemise pika aja jooksul.
Meie poolt kasutatavate profiilide valik on väga lai. Kasutame peamiselt teada-tuntud kvaliteedi ning innovaatilisuse lipulaeva, saksa profiilitootja SCHÜCO toodangut. Samuti suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega Rootsi tootja SAPA toodangut.

Klaasi paigaldamine

Klaaside hooldus

Profiilide hooldusjuhend

alumiiniumprofiilitüübid

Külmakatkestus

Hoonete välispiiretesse sobivad külmakatkestuse ja termoisolatsiooniga profiilidest konstruktsioonid, mis tagavad hea soojapidavuse ning kaitse vihma ja tuulesurve eest. Külmakatkestusega profiilid on saadud poolprofiilide kokkurullimise teel ning tänu sellele on võimalik pakkuda konstruktsioone, mis on seest ja väljast erinevat värvi.

Turvalisus

Kõrgemat turvalisust nõudvatesse kohtadesse sobivad sissemurdmiskindlusega uksed ja aknad. Turvalukud, hingedepoolsed turvasõlmed, tugevdatud konstruktsioon ning turvaklaas annavad vajaliku kindluse ja südamerahu.

Tulekindlus

Tulekindlad piirkonnad tuleb lahendada tulekindlate konstruktsioonidega. Sellised uksed pannakse kokku vastavalt kehtivatele nõuetele, täidetud tulekindla kipsiga ning kindlasti kasutatakse tulekindlat klaasi. Tulekindluse tagame vajaliku sertifikaadiga ning SAPA profiilide tootjapoolsete katsetustega.

Tootmisprotsess on kiire ja väga paindlik.

Lükand-, voldik- või käänduks. Automaatse või käsitsi avamisega. Sise- või välisruumidesse. Alumiiniumprofiilide võimalused on piiramatult suured ning koostöös tellijaga leiame lahendused, mis on parimad nii kvaliteedi, tootmiskiiruse, kui hinna poolest.

event

Piirdume ainult tootjatehase infomaterjalidega, mida võib alla laadida. (Schüco, Sapa, Assa-Abloy, Dr Hahn)